Als huisarts sta je hier centraal

Gepubliceerd op: 16 juni 2023
Bij Huisartsenpraktijk Koolhoven staat niet alleen de patiënt centraal maar jij als nieuwe collega huisarts ook. Jij vervult een positie waarmee je het verschil kan maken. Jouw kennis en persoonlijkheid komen ten goede aan het team én de patiënt. Je patiënten spelen de hoofdrol in je nieuwe baan maar wie worden je collega’s? Hoe zien zij de praktijk waar jij straks een belangrijke rol gaat vervullen? En hoe is de onderlinge sfeer en samenwerking? Eerder spraken we hierover met Lisan en Rachel en nu stellen we Lieke deze vragen.

Binding met patiënten

Lieke Dielissen werkt 10 jaar bij Huisartsenpraktijk Koolhoven. Ze is hier gestart als doktersassistente en heeft vervolgens de POH-opleiding gedaan en in een combinatiefunctie gewerkt. Lieke is daarna minder uren gaan werken en werkt nu volledig als praktijkondersteuner. “Deze functie geeft mij diepgang in mijn werk, ik heb veel contact met de patiënten. Deze binding met de patiënten spreekt mij aan in mijn functie.” Haar werk als POH is gericht op patiënten met chronische ziektebeelden zoals bijvoorbeeld longproblemen, overgewicht, suikerziekte, hart- en vaatziekten en geheugenproblemen.

Lieke: “Ik kan mij in deze praktijk blijven ontwikkelen en mag meedenken hoe ik mijn agenda indeel. Mijn werkgebied is heel breed en daarom ook heel afwisselend. Het werk als POH is in elke praktijk vrijwel hetzelfde maar het is deze praktijk én ons team die mijn werk zo fijn maken! Ik word hier gewaardeerd en dat voel ik ook. Daarom werk ik hier.”Laagdrempelig contact

“De agenda’s zijn vaak behoorlijk vol en daarom is het fijn dat er gezamenlijke pauzes zijn. Pauzes waarin ik mijn collega’s even rustig zie en spreek. Daarnaast is de onderlinge samenwerking met mijn collega’s zeer laagdrempelig”.

In de praktijk is veel kennis aanwezig waar Lieke graag gebruik van maakt. “Als ik iemand nodig heb, klop ik makkelijk bij een van mijn collega’s aan. Speciale afspraken zijn hier niet over gemaakt. We kennen elkaar goed en weten wanneer dit wel of niet kan.”

Team

Net als Lisan en Rachel vindt ook Lieke het werken in het team bij Koolhoven erg plezierig. “We hopen dat we met een nieuwe, vaste huisarts nog meer fundament in ons team hebben om door te groeien. Zeker in een tijd waarin de zorg alsmaar meer onder druk staat, willen we klaar zijn voor de toekomst. Je bent als vast team beter op elkaar ingewerkt en samen bouw je met de patiënten een band op.

Door de komst van een nieuwe praktijkmanager, die zorg draagt voor de operationele aansturing, kan Jan zich als praktijkhouder / huisarts weer meer focussen op de zorg voor de patiënt. De aansturing door deze praktijkhouder en huisarts Jan gaat op een eerlijke, prettige manier.Voor huisartsenpraktijk Koolhoven zoekt Lieke een huisarts die ‘breed’ kan denken. En natuurlijk moet je langere tijd willen blijven. Ben je dan ook nog een teamspeler? Meer dan welkom!

Teamspeler

Ben jij die collega die Lieke, Lisan en Rachel zoeken? En zoek je een baan als huisarts waarin jouw nieuwsgierigheid en ideeën gewaardeerd worden? Bekijk dan de vacature huisarts bij Huisartsenpraktijk. Meer weten? Neem contact op met Vanina via +31 6 - 81 08 80 62.

Vacatures

Helaas zijn er geen actuele passende vacatures gevonden. Stuur ons een open sollicitatie.