Stap in de wereld die Goes heet!

Gepubliceerd op: 23 juli 2021

Meeloopdagen zijn tegenwoordig vrijwel overal mogelijk.... deze ontmoeting met UWV Goes is andere koek!

Op een unieke manier kennismaken met UWV Goes én kennismaken met het wonen en leven in Zeeland. Ben jij een arts die open staat voor thuiswerken en op zoek is naar iets nieuws? Een aantal dagen werk je op kantoor UWV Goes en verblijf je in een hotel of andere accommodatie in de directe omgeving. De overige dagen werk je thuis in je huidige woning elders in Nederland. Wil jij dit ontdekken dan grijp jij dit aanbod aan! Met het werken als arts bij UWV maak je een avontuur van een nieuwe werkervaring!

De stap naar Goes

Adviseur verzekeringsarts Marcel verhuisde in 1994 vanuit Maastricht naar Goes om in opleiding te gaan binnen de sociale geneeskunde. Van UWV kreeg hij de kans en het vertrouwen om dit te realiseren. Marcel woonde in die tijd in Maastricht en had nog geen woonruimte in Goes. De eerste maanden verbleef hij in een hotel in Goes mét ontbijt en een bon voor avondeten. Ideaal. Een hotel op loopafstand van het werk. Prima geregeld door UWV, ideaal om een start te maken in Goes en zowel UWV als de stad eerst te leren kennen. Marcel: “Ik voelde mij ontzorgd en alles werd uitstekend gefaciliteerd door mijn nieuwe werkgever. Dat voelt als een warm welkom. In de weekenden ging ik dan terug naar Maastricht en sliep ik bij vrienden.”

Goes in de top 10

In 2020 groeide het inwoneraantal in Zeeland opvallend. De gemeente Goes blijkt het meest populair. Goes staat al jaren in de top 10 van Elsevier van gemeenten die zich het snelst economisch ontwikkelen. Wat verklaart de aantrekkingskracht van Goes? Goes heeft een regiofunctie met een ziekenhuis, theater en veel sportfaciliteiten. Daarbij een centrale ligging, aan de A58 en een eigen NS-station met een intercityverbinding. Marcel geniet dagelijks van de sfeer in Goes en de mooie pleinen. De rust van een klein plaatsje met veel voorzieningen en alles is goed georganiseerd. “Na een halve dag hard werken kan ik zeggen: ‘Ik pak even de fiets en werk straks weer door.’ Deze vrijheid heb ik bij UWV. Provincie Zeeland geeft mij daarbij nog steeds een soort van vakantiegevoel. Voor veel Limburgers is de zee het ultieme vakantiegevoel.”

Collegialiteit

Marcel vertelt enthousiast verder over zijn werkplek in Goes: “Het kantoor is klein en ademt een goede sfeer. Er zijn de laatste jaren veel jonge artsen bijgekomen. We werken hard met de hele groep, altijd samen en voor elkaar. In ons team van veertien artsen is de collegialiteit dan ook groot!

Grote stadsproblematiek hebben we hier vrijwel niet. We ervaren hierdoor bijvoorbeeld minder agressie met cliënten dan de collega’s op andere locaties in Nederland. Nieuwe collega’s worden persoonlijk voorgesteld, ook met een stukje tekst met foto in de weekbrief. Artsen die coschappen lopen of tijdelijk personeel worden ook nauw betrokken bij het team. We zijn een klein kantoor en daardoor weet je elkaar makkelijk te vinden.

Goes heeft veel leuke nieuwe horeca gekregen. Zo fijn dat we, nu het weer kan, met collega’s weer kunnen gaan lunchen of een drankje bestellen na werktijd op het terras.”

Zeeuwen zijn trots op zee, duinen en De Ruyter

We vragen Marcel ook naar de vooroordelen over Zeeland. Zijn ze stug en zuinig? Volgens Marcel kan een Limburger je overweldigen, maar een Zeeuw doet dat niet. “Op een Zeeuw kun je bouwen. Zeeuwse mentaliteit is op afstand, maar altijd helpend. Je kunt veel contact hebben met Zeeuwen, maar dat hoeft niet. Dat vinden ze ook niet raar. Je hoeft niet in een hokje te passen om gewaardeerd te worden, dat is heel prettig. Een groot deel van ons team komt niet uit Zeeland. De minderheid van ons team komt uit Zeeland.”

“Een vriend kwam eens kijken waar ik woon in Zeeland. We liepen samen door de stad, zaten op een gezellig terrasje en toen zei hij: ‘Stap in de wereld die Goes heet! Nooit geweten dat Goes zo leuk en mooi is. Zeker niet saai! Dat zal ik nooit meer vergeten.’

Kennismaken met Marcel en zijn collega’s?

Combineer een beetje vakantiegevoel met een nieuwe baan. Werk een paar dagen per week in Goes en werk de overige dagen thuis in je eigen woonplaats. Op deze laagdrempelige, unieke manier maak je kennis met UWV en je collega’s in Goes. Bovendien geniet je van Zeeland in alle seizoenen van het jaar. Combinatie van een beetje vakantie en een nieuwe job! Misschien maak jij dan straks ook de overstap naar Zeeland. Net als Marcel. Neem voor meer informatie over dit bijzonder mooie aanbod contact op met Alicia van Langevelde-Koenen: bel, WhatsApp of mail haar.

Vacatures

Helaas zijn er geen actuele passende vacatures gevonden. Stuur ons een open sollicitatie.